Апарат АДР - 1200
Апарат АДР - 1200


ПРИЗНАЧЕНИЙ для ефективної штучної вентиляції легенів при гострій дихальній недостатності будь-якої етіології, що проводиться вручну у дорослих пацієнтів і дітей старше 4 - 5 років.

ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ у відділеннях інтенсивної терапії, приймальних відділеннях, відділеннях реанімації та хірургії, службах швидкої допомоги, медичних пунктах, рятувальних службах і в медицині катастроф.

Являє собою простий в обігу і надійний портативний апарат в зручному пластмасовому кейсі.

КОМПЛЕКТ ПОСТАЧАННЯ:
- дихальний мішок із силіконової гуми, що самостійно наповнюється
- клапан пацієнта з ПДКВ і впускний клапан,
- дві маски: дитяча та доросла,
- три повітровода різних розмірів,
- ручний аспіратор (відсмоктувач ОРП-01) з катетерами різних розмірів,
- язикотримач,
- роторозширювач,
- комплект шлангів: для підключення кисню з ресівером і з'єднувальний,
-перехідник для підключення протигаза в непридатних для дихання зонах.ПРИНЦИП РОБОТИ "АДР-1200" заснований на примусовій подачі повітря в легені через лицьову маску за допомогою стиснення вручну самонаполняющегося мішка із силіконової гуми. Величина дихального обсягу визначається ступенем стискання мішка, а частота подачі повітря і хвилинна вентиляція легенів залежать від інтенсивності дії оператора.

ПЕРЕВАГИ приладу: можливість регулювання тиску на видиху, малогабаритний клапан пацієнта з ПДКВ, обмеження максимального вдиху запобіжним клапаном з можливістю його короткочасної блокування, можливість підключення до магістралі або кисневого балона, наявність кисневого шланга з ресівером-накопичувачем невеликого обсягу дозволяє без застосування незручного резервного мішка ефективно використовувати подається кисень, можливість проведення вентиляції при утрудненні підходу до пацієнта за допомогою з'єднувального шланга, наявність портативного ручного аспіратора, розбірний конструкції апарату і стійкість його деталей до різних методів обеззоражіванія в тому числі автоклавуванням, повна відповідність стандарту ІСО 8382 "Апарати для пожвавлення".Создан 08 апр 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником