Апарат ГС-10
Апарат для дихальної реанімації ГС-10


Апарат штучної вентиляції легень ГС-10
Гірничорятувальників ГС-10 призначений для проведення штучної вентиляції легенів постраждалим при аваріях і нещасних випадках. Він розрахований на застосування в нормальній (автономно) і непридатному для дихання атмосфері (спільно з газозахисних апаратів) і може використовуватися в шахті, в пересувних медичних пунктах, при проведенні аварійно-рятувальних робіт на відкритих майданчиках, у будівлях, спорудах і на виробничих об'єктах різних галузей промисловості.
Застосування апарату ГС-10 можливе у всіх випадках, коли необхідно провести профілактику порушень дихання, відновлення або підтримання вентиляції легень у постраждалих і хворих на догоспітальному етапі надання першої та невідкладної медичної допомоги, а також при транспортуванні їх до лікувального закладу.
Можливість здійснення за допомогою апарату ГС-10 штучній вентиляції легенів, інгаляції киснем дозволяють надавати ефективну допомогу постраждалим і хворим практично з будь травмою або поразкою.
При цьому надання невідкладної допомоги та транспортування потерпілих можуть здійснюватися в середовищі непридатному для дихання, в умовах підвищеної температури навколишнього середовища, високої запиленості, вологості й в інших екстремальних умовах.

Технічні характеристики ГС-10:

Запас кисню в балоні при тиску 20 МПа, л 200
Тиск вдиху апарату, кПа мінімальне (основний режим) 1,8
максимальне (додатковий режим) 3
при екстреної ручній подачі 5
Об'ємна частка кисню в дихальному газі,% 35 ± 5
Продуктивність інгаляційного пристрою при розрядів жении спрацьовування не більше 200 Па, л / с, не менше 1
Перемикання з вдиху на видих по тиску
Перемикання видиху на вдих за часом
Габаритні розміри, мм 353х242х120
Маса апарату, кг, не більше 5,2

У комплект апарату ГС-10 входять:
перемикаючий і інгаляційне пристрої, редуктор, балон з вентилем, дихальна маска з маскодержателем, ранець, набір приладдя.Создан 08 апр 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником