Кардіодефібрилятор ДКІ-Н-15Ст БІФАЗІК+
Кардіодефібрилятор - монітор портативний
з універсальним живленням
ДКІ-Н-15Ст БІФАЗІК+

 Застосування:

Кардіодефібрилятор - монітор ДКІ-Н-15Ст БІФАЗІК+ застосовується для проведення дефібриляції, електроімпульсної терапії хворих, потерпілих при станах клінічної смерті та тахісистолічних порушеннях ритму серця. Дефібрилятор використовується як на долікарняному етапі в приміщеннях, так і поза приміщеннями, у салоні автомобіля швидкої допомоги.
ДКІ-Н-15Ст БІФАЗІК+ - це:
Електрокардіограф:
Проект заснований на спільному з НДІ загальної реаніматології РАМН досвіді електрофізіологічних експериментальних досліджень, розробки, виробництва і підконтрольною експлуатації в медичних установах 13 моделей дефібриляторів з біполярним квазісінусоідальние асиметричним імпульсом.
Область застосування апарату - кардіотерапія і реанімація в спеціалізованих і неспеціалізованих медичних установах, включаючи швидку медичну допомогу.
Забезпечується формування біполярного імпульсу всі параметри якого, визначають безпеку і ефективність лікування, стабілізовані і не залежать від міжелектродного імпедансу пацієнта.
Виключено безконтрольне відхилення амплітуди струму від встановленого значення у всьому діапазоні міжелектродного опору пацієнта-технологія БІФАЗІК +.
Високі терапевтичні можливості дефібрилятора поєднуються з мінімальними габаритами і вагою.
Дефібрилятор БІФАЗІК + призначений для електроімпульсного лікування гострих і хронічних порушень серцевого ритму - фібриляції шлуночків, мерехтіння і тріпотіння передсердь, пароксизмальній тахікардії.

Дефібрилятор формує біполярний асиметричний трапецеїдальний імпульс, параметри якого стабілізовані і не залежать від міжелектродного опору в діапазоні від 25 до 100 Ом.

Забезпечено контроль якості накладення електродів для дефібриляції з цифровим індикатором міжелектродного опору. Показання індикатора - один з чинників вибору встановленого струму.

Передбачена можливість кардіосінхронізаціі дефібріллірующім впливу «зубцем R» ЕКГ.

Рідкокристалічний дисплей забезпечує спостереження ЕКГ пацієнта при знятті сигналу як з електродів для дефібриляції, так і при знятті допомогою ЕКГ-електродів та кабелю відведень.

Передбачена можливість зупинки, «заморозки», відображення ЕКГ на екрані дисплея.

На екрані дисплея представлена інформація про встановлені і фактичних параметрах дефібріллірующім впливу, інформація про режими роботи дефібрилятора та стан акумуляторної батареї.

Інформація, яка відображається на екрані дисплея, переноситься у внутрішню енергонезалежну пам'ять автоматично, при натисканні оператором кнопок «ЗАРЯД», «ДЕФІБРИЛЯЦІЯ», або «ЗАМОРОЗКА». Інформація може зберігатися необмежено довго і зчитуватися як з екрана дисплея, так і з монітора персонального комп'ютера (ПК).

Дефібрилятор оснащений пристроєм перевірки працездатності з цифровим індикатором контрольного числа.

Електроживлення апарата може здійснюватися як від мережі змінного струму, так і від вбудованої акумуляторної батареї.

Вбудований зарядний пристрій забезпечує контроль стану акумуляторної батареї та її підзарядку при живленні від мережі змінного струму.

Основні органи управління дефібрилятором: перемикач встановлених струмів, кнопки «ЗАРЯД» і «ДЕФІБРИЛЯЦІЯ», кнопка управління чутливістю біоусілітеля, світлові індикатори включення електроживлення, контакту в ланцюзі пацієнта і закінчення заряду накопичувального конденсатора розташовані на власниках електродів для дефібриляції.

Основні параметри

Форма імпульсу Біполярний, трапеціілальний, асиметричний
Встановлені значення струму в навантаженні "8A", "11A", "16A", "20A", "25A", "28A", "32A", "35A", "40A"
Тип CF Зовнішні ЕКГ-електроди
Габаритні розміри, мм 390x340x140
Вага Вага - 5,5 кг
Електробезпека Клас II, TіпBF - електроди для дефібриляціїСоздан 08 апр 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником