Комплект пневмошин
Комплект пневмошин Attucho

Комплект призначений для імобілізації при переломах верхніх та нижніх кінцівок, сприяє припиненню крововтрати. Виготовлений з рентгенопрозорого, ламінованого ПВХ, діапазон робочих температур -25˚С - +45˚С. До складу комплекту входять самогерметізірующіеся клапани для усунення витоку повітря.

Комплект складається з 6 шин:
- щиколотка
- щиколотка та довга нога,
- коротка нога,
- довга нога,
- зап"ястя та коротка рука,
- зап"ястя та довга рука,
- насосу для накачки
- сумки для переноски.

 

Вакуумні шини


Вакуумні шини для фіксації (іммобілізаційному) являють собою засоби багаторазового застосування для забезпечення щадить іммобілізації і фіксації тіла в необхідному положенні. Їх функціональний принцип заснований на морфології пресованих матеріалів, з урахуванням того, що використовуваний сипкий матеріал в закритій упаковці, вага і розміри якого точно визначені, має здатність чудово модифікуватися і приймати індивідуальну форму тіла в будь-якому необхідному положенні.

Після додання фіксуючою шині необхідної форми з шини з укладеним в неї сипучим матеріалом відкачується повітря, спочатку сипкий полімер стає твердим і формує практично ідеальний, компактний контур тіла (дія, аналогічна накладання гіпсу). У такому стані пацієнта транспортують до місця остаточного лікування, де йому можуть навіть в зафіксованому положенні зробити рентген, так як дані фіксуючі пристрої забезпечують відмінну проходження рентгенівських променів.

Після встановлення ступеня пошкодження в вакуумовану шину подається повітря, полімерний наповнювач знову стає сипким, і пацієнт може прийняти призначені медичні процедури. Дані кошти для фіксації можна відразу ж використовувати повторно.


При наданні швидкої медичної допомоги кошти вакуумної фіксації ушкоджених частин тіла прості й зручні в застосуванні і можуть бути використані багаторазово. Це найбільш швидкий і гуманний метод іммобілізації для транспортування постраждалих.

Переваги:
- не заважає правильній циркуляції крові, тому при жорсткій фіксації немає надлишкового тиску;
- зручне і швидке застосування;
- приймає будь-які індивідуальні форми тіла пацієнта;
- забезпечує чудову термоізоляцію;
- легко миється, при дезінфекції можуть застосовуватися звичайні миючі засоби;
- повторне багаторазове застосування;
- матеріал, застосовуваний при виробництві, являє собою високоякісну тканину, покриту пластичним матеріалом.

Комплектація:
- Шина вакуумна для ноги
- Шина вакуумна для руки
- Шина для шиї
- Спеціальні помпи
- Ремонтний комплект
- Сумка для транспортуванняСоздан 08 апр 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником